Rüyada çöpleri yakmak

Akif M.(36) - Adana sordu : "rüyada çöpleri yakmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada çöpleri yakmak, işte mertebeye geleceğine, arzuların yerine geleceğine, güvenli yaşamaya, huzur bulmaya, problemlerden arınmış yaşayacağına, yakın zamanda alınacak hayırlı gelişmelere, üne erişileceğine, yetenekli bir kimseye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, zenginliğe, iyi sağlığını muhafaza etmeye yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da ferahının bozulacağına, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, sıkıntıya hayata, fakirliğe, üzücü bir problemle yüzyüze gelineceğine delalettir. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle tabir ederler: Bu rüya zorlukların ardından istediği yüksek mertebeye, zorlanarak kavuştuğu toplu mala, yenilgiden sonra kazandığı zafere, cefa çektikten sonra özlediği yüksek mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada çöpleri yakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada çöpleri yakmak
  • Uyandıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Bazen net olarak kimi zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. bir çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada çöpleri yakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.