Rüyada çorabı delik görmek

Ismail V.(31) - Edirne sordu : "Aradığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde var ama rüyada çorabı delik görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada çorabı delik görmek, mutlu geleceğe, istenilen kuvvete ermeye, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, iyi şansa, paraya gelecek fazlalığa, aşk hayatında başarıya, zenginliğe, temiz servete, dostlarla gülmeye, hünerli bir kimseye, getirili işler yapacağına delalettir. Bunlarla birlikte kötü niyetli bir insan tarafından zarar görmeye, sıhhatin yitirileceğine, zorluğa düşmeye, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında kazandığı zafere, sıkıntıları aşarak ümit ettiği toplu paraya, uğraşarak elde ettiği paraya, sıkıntıları aşarak ulaştığı ticari kazanca işarettir.

"Rüyada çorabı delik görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada çorabı delik görmek
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada çorabı delik görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.