Rüyada çorabı görmek

Serdar İ.(48) - Giresun sordu : "Bir iki gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada çorabı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çorabı görmek, sevince erişileceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, güzel gelire, zahmetsiz kazanılan altına, sıcakkanlı orta yaşlı kadına, kazancın verimli olmasına, faydalı işler gerçekleştireceğine, karmaşadan uzak olacağına, zengin amire, mülke gelecek berekete, istenilen bir başarıya yorulmaktadır. Ender olarak da sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, ferahının kaçacağına, saklanansırların ortaya dökülmesine, korkuya başına gelmesine, can sıkıcı bir duruma düşmeye delalet eder. Farklı düşünen yorumcular şöyle derler ki: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda elde ettiği hünere, sıkıntı çekerek hak ettiği zafere, başarısızlıktan sonra umduğu feraha, zahmetle umduğu başarıya yorulur.

"Rüyada çorabı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada çorabı görmek
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. bir çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada çorabı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.