Rüyada çorabı yırtık görmek

Maksat U.(21) - Trabzon sordu : "Bugün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada çorabı yırtık görmek açıklar mısınız? "

Rüyada çorabı yırtık görmek, alın teriyle elde edilen paraya, ettiği yeminine sadık olunacağına, sağlıklı bir ömre, işte mevkiye çıkacağına, verimli işler yapacağına, paranın kazançlı olmasına, hayırlı çocuğa, yüksek ticari kazançlara, arzu edilen kuvvete, aşk hayatının iyi gittiğine, hoşgörülü genç yabancıya işarettir. Ender olarak da düşmanlıktan emin olunacağına, maddi zorluğa, yalancı bir yöneticiye, zararlı bir tanıdığa, sıkıntıya yaşama işaret eder. Farklı düşünen yorumcular dediler ki: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu ferahlığa, mağlubiyetten sonra hak edilen sevince, sıkıntıları aşarak düşlediği şerefe, çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı mevkiye işarettir.

"Rüyada çorabı yırtık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada çorabı yırtık görmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Ortalama her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada çorabı yırtık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.