Rüyada cuma vaktini görmek

Tolga V.(44) - Bolu sordu : "Yazdıklarınızı bir kaç haftadır beğenerek inceledim. rüyada cuma vaktini görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada cuma vaktini görmek, kazancın verimli olmasına, ferahlığa, isteklerin hayata geçeceğine, getirili atılım gerçekleştireceğine, sevince ermeye, zenginliğe, vefakar evlada, güvenli hissetmeye, tez zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, şana erişmeye, imrenilen bir eşe işarettir. Bazen de zorluğa düşmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, korkulanın olmasına, üzüntü duymaya, iş kaynaklı üzüntüye işarettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu zamanla hak edilen toplu paraya, başarısızlıktan sonra gözlediği şerefe, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu temiz rızka, sıkıntılarının sonunda kazandığı şöhrete işarettir.

"Rüyada cuma vaktini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada cuma vaktini görmek
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. pek çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada cuma vaktini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.