Rüyada cumhurbaşkanı ve karısını görmek

Hüseyin S.(22) - Hatay sordu : "Bu gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada cumhurbaşkanı ve karısını görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada cumhurbaşkanı ve karısını görmek, malın verimli olacağına, beklentilerin yerine geleceğine, fakirlikten uzak durmaya, maddiyata gelecek artışa, verilen sözün yerine getirileceğine, finansal külfeti olan insandan uzaklaşılacağına, sevinmeye, vefalı çocuğa, hünerli bir kişiye, sağlığa, tez zamanda alınacak sevindirici değişimlere yorulur. Bunlarla birlikte sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine, çözümü karmaşık bir sorunla yüzleşileceğine, hilekar kimseye, muhtaç duruma düşmeye, kötü niyetli yabancı tarafından fenalık görmeye işaret eder. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukla düşlediği başarıya, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıyla hak ettiği daha iyi kazanca, cefa ile birlikte elde ettiği kazanca yorulur.

"Rüyada cumhurbaşkanı ve karısını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile ilgili merak edilenler

rüyada cumhurbaşkanı ve karısını görmek
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Yaklaşık bir insanın hayatının tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler görülür.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada cumhurbaşkanı ve karısını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.