Rüyada cumhurbaşkanın eşini görmek

Tale A.(26) - İstanbul sordu : "Selamlar; rüyada cumhurbaşkanın eşini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cumhurbaşkanın eşini görmek, işte makama geleceğine, önemli kuvvete, hayırlı dosta, kısa sürede öğrenilecek hayırlı habere, bonkör amire, dingin yaşayacağına, güvende yaşamaya, şöhrete erişileceğine, kolay kazanılan mala, gönül ilişkisinin iyi olacağına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye yorulmaktadır. Olumsuz anlamda maddi kayba, korkulanın olmasına, huzuru kaybetmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, ticaret alanında problemlere delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu zorlukla hak edilen toplu kazanca, sıkıntı çekerek hak edilen hünere, uğraşlarının sonunda gözlediği yüksek mertebeye, zorlukla beklediği az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada cumhurbaşkanın eşini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada cumhurbaşkanın eşini görmek
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada cumhurbaşkanın eşini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.