Rüyada çuval dolusu patates görmek

Yakut K.(27) - Mersin sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en kapsamlı rüya web sitesi burası. rüyada çuval dolusu patates görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada çuval dolusu patates görmek, anlayışlı yaşlı kadına, kazançlı atılımlar yapacağına, yararlı işler gerçekleştireceğine, merhametli arkadaşa, kısa sürede alınacak müjdeli habere, alın teriyle elde edilen nimete, zengin yöneticiye, bol kazanca, memuriyette makama çıkacağına, mutluluğa ermeye, gönül ilişkisinin iyi olacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre de ticaret alanında sorunlara, korkuya başına gelmesine, sırların ortaya çıkmasına, iş nedeniyle huzursuzluğa, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya delalettir. Kimi çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya yardım alarak hak edilen huzura, sıkıntıyla kazandığı paraya, meşakkatle istediği daha iyi bir hayata, sıkıntıya düşerek gözlediği daha sağlıklı bir hayata işarettir.

"Rüyada çuval dolusu patates görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu konusunda bilmedikleriniz

rüyada çuval dolusu patates görmek
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahminen 3te 1ini, başka bir deyişle tahmini 75 senelik bir ömrün yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada çuval dolusu patates görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.