Rüyada çuval içinde balık görmek

Burhan T.(22) - Samsun sordu : "Merhaba. rüyada çuval içinde balık görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada çuval içinde balık görmek, yüksek kısmete, rahatlığa, gelirin kazançlı olmasına, sakin bir hayatı olacağına, bonkör aile ferdine, mutluluğu bulmaya, hünerli bir insana, kazanılan mala, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, aşk hayatında mutluluğa, verimli işler yapacağına delalet eder. Ayrıca mutsuzluktan kurtulamamaya, zararlı bir kişiye, sırların açığa döküleceğine, korktuğu şeyden emin olmaya, huzurunun bozulacağına yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen sevince, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu başarıya, mağlubiyetten sonra kazandığı huzura, umudunu kestikten sonra ümit ettiği mutluluğa yorulmaktadır.

"Rüyada çuval içinde balık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada çuval içinde balık görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada çuval içinde balık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.