Rüyada cüzdanını çalındığını görmek

Burak U.(37) - Siirt sordu : "rüyada cüzdanını çalındığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cüzdanını çalındığını görmek, hoşgörülü yaşlı insana, zenginliğe, imrenilen güce ermeye, dostluklarında feraha, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, verdiği sözü yerine getireceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sorunlardan uzak yaşayacağına, duygusal yükü olan birinden uzaklaşmaya, arzuların gerçekleşeceğine, düşkünlükten iyi duruma geçmeye yorulmaktadır. Ender olarak da düşmanlık görülmesine, sıkıntıya düşmeye, maddi sıkıntıya, rahatı yitirmeye, üzüntüden kurtulamamaya delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya umudunu kestikten sonra kavuştuğu iyi bir geleceğe, zahmetle birlikte özlediği feraha, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu iyiliğe, zahmet çekerek gözlediği haysiyete yorulmaktadır.

"Rüyada cüzdanını çalındığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada cüzdanını çalındığını görmek
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. pek çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada cüzdanını çalındığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.