Rüyada dağ suyu

Ersin T.(30) - Balıkesir sordu : "1 gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada dağ suyu yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada dağ suyu, sevineceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya, yakın zamanda duyulacak memnun edici gelişmelere, zahmetsiz elde edilen kazanca, bereketli geleceğe, servete, önemli güç sahibi olmaya, ilişkisinin iyi olacağına, güler yüzlü yaşlı insana, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, işte mertebeye gelineceğine delalettir. Ender olarak da ticaret alanında sorunlara, ferahının bozulacağına, fena huylu kimse tarafından zarar görmeye, düşmanlık görmeye, yalancı bir tanıdığa delalettir. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle derler: Görülen rüya uğraş vererek hayalini kurduğu müjdeye, sıkıntıyla kazandığı yüksek mertebeye, meşakkatle birlikte kazandığı rahatlığa, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu mutluluğa işarettir.

"Rüyada dağ suyu" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları hakkında en çok merak edilenler

rüyada dağ suyu
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ suyu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.