Rüyada dağ ve yeşillik görmek

Nazlı L.(20) - Siirt sordu : "rüyada dağ ve yeşillik görmek açıklar mısınız? "

Rüyada dağ ve yeşillik görmek, gelire gelecek fazlalığa, mutluluğa kavuşmaya, salih eşe, karlı girişimler yapacağına, sevince kavuşmaya, büyük makama çıkacağına, kazançlı günlere, beklentilerin yerine geleceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, hüner sahibi bir kişiye delalet eder. Bunlarla birlikte kederden sıyrılamamaya, fena huylu bir kimse tarafından zarar görmeye, karışık bir sorunla yüzleşileceğine, sıhhatin kötüleşeceğine, kötülükten emin olunacağına delalet eder. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda hak ettiği haysiyete, zahmet çekerek düşlediği daha sağlıklı bir hayata, zorlukları aşarak hayalini kurduğu nimete, sıkıntı sonrasında hak ettiği yüksek mertebeye delalet eder.

"Rüyada dağ ve yeşillik görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada dağ ve yeşillik görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada dağ ve yeşillik görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.