Rüyada dalgaların taşması

Yusuf B.(28) - Adana sordu : "Hayırlı geceler. rüyada dalgaların taşması yorumlar mısınız? "

Rüyada dalgaların taşması, hayırlı işlere, mutluluğu bulmaya, kuvvet sahibi olmaya, hayali kurulan bir kazanca, mutluluk dolu yarınlara, tez zamanda duyulacak iyi haber almaya, merhametli eşe, servete, rahata, ilişkisinin iyi gittiğine, paraya gelecek artışa delalet eder. Olumsuz anlamda sıkıntılı yaşantıya, huzuru kaybetmeye, fenalığını gizleyen düşmana, kötü niyetli bir kişiye, sağlığın tehlike altında olduğuna delalettir. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle derler: Görülen rüya zahmetle hak ettiği servete, sıkıntı çekerek kazandığı beceriye, sıkıntıyla elde ettiği hünere, zorlanarak beklediği az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada dalgaların taşması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada dalgaların taşması
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün tahmini üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada dalgaların taşması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.