Rüyada damat yoksa

Suhail L.(19) - Konya sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm tabirler burada bulunuyor fakat rüyada damat yoksa yorumlar mısınız? "

Rüyada damat yoksa, gelire gelecek fazlalığa, ilişkisinin iyi olacağına, hayırlı akrabaya, huzur bulmaya, içten davranan orta yaşlı tanıdığa, planların yerine geleceğine, eli açık akrabaya, hayali kurulan bir başarıya, güvende kalmaya, mutluluğa ermeye, kolay kazanılan ziynete yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sevimsiz hale gelmeye, zarar görülmesine, eğitimsiz bir kimseye, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına işarettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya yardım alarak gözlediği ticari kazanca, cefa çekerek gözlediği mutluluğa, zorlanarak umduğu saygınlığa, uğraş vererek düşlediği hünere yorulur.

"Rüyada damat yoksa" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada damat yoksa
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Ortalama bir insanın hayatının yaklaşık üçte birini, başka bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada damat yoksa" yazısı izinsiz kopyalanamaz.