Rüyada dar merdiven çıkmak

Ayşegül İ.(40) - Antalya sordu : "Hayırlı sabahlar, Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar burada bulunuyor fakat rüyada dar merdiven çıkmak açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada dar merdiven çıkmak, kazanca gelecek artışa, alın teriyle elde edilen ganimete, büyük kuvvet sahibi olmaya, huzurlu yaşayacağına, sıcakkanlı genç insana, toplum yaşamında tatmine, külfetsiz kazanılan ziynete, sağlığını kazanmaya, bol gelire, sevince, servete işaret eder. Bunlarla birlikte sıkıntılı yaşama, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, sıhhatin tehlike altında olduğuna, çözümü zor bir olayla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Farklı düşünen tabirciler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra düşlediği berekete, çektiği zorlukların sonunda gözlediği toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra istediği daha çok kazanca, yenilgiden sonra gözlediği sevince delalet eder.

"Rüyada dar merdiven çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada dar merdiven çıkmak
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada dar merdiven çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.