Rüyada davul çalması

Kezban I.(24) - Adana sordu : "rüyadanegörmeki birkaç haftadır dikkatle okuyorum. rüyada davul çalması yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada davul çalması, şana ulaşılacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, getirili girişimler gerçekleştireceğine, mutlu yarınlara, huzur bulmaya, birikmiş nimete, sağlıklı bir ömre, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, emniyetli yaşamaya, merhametli eşe, samimi genç insana işaret eder. Başka görüşlere göre de merhametsiz bir yöneticiye, sıkıntıya hayata, ticari sorunlara, yalancı amire, korkuya başına gelmesine delalettir. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek düşlediği mülke, ümitsizlikten sonra özlediği rahata, yenilgiden sonra elde ettiği ganimete, yenilgiden sonra elde ettiği rahatlığa delalet eder.

"Rüyada davul çalması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada davul çalması
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada davul çalması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.