Rüyada dayaktan kurtulmak

Mircan Ç.(25) - Azerbaycan sordu : "Tartışmasız internetteki en güzel rüya tabiri web sitesi ruyadanegormek. Aradığım hemen hemen bütün tabirler sitenizde var fakat rüyada dayaktan kurtulmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada dayaktan kurtulmak, helal ziynete, sevince, emniyette yaşamaya, kazançlı geleceğe, getirili atılım içinde bulunacağına, manevi yükü olan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, hayallerin gerçekleşeceğine, üne erişileceğine, faydalı işlere, sağlığını kazanmaya, elinden her iş gelen bir kimseye delalettir. Nadiren de fenalık görülmesine, kötülükten emin olmaya, rahatının kaçacağına, yalancı bir tanıdığa, sağlığın kötüleşeceğine delalet eder. Kimi rüya alimleri şöyle derler: Bu sıkıntı çekerek kazandığı berekete, verdiği uğraşların sonunda beklediği yüksek mertebeye, umudunu kestikten sonra hak edilen daha çok kazanca, umudunu yitirdikten sonra umduğu zenginliğe işarettir.

"Rüyada dayaktan kurtulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada dayaktan kurtulmak
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada dayaktan kurtulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.