Rüyada dayaktan yemek

Ercan Ö.(20) - Bursa sordu : "rüyada dayaktan yemek açıklar mısınız? "

Rüyada dayaktan yemek, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli habere, kuvvet sahibi olmaya, verdiği sözü tutmaya, sevince ermeye, kazanca gelecek bolluğa, hayırlı uğraşlara gireceğine, isteklerin gerçekleşeceğine, finansal külfeti olan arkadaştan yakasını kurtarmaya, varlıklı yabancıya, sevdikleriyle mutlu olmaya, servete delalettir. Aynı zamanda düşmanlığını göstermeyen akrabaya, huzuru yitirmeye, yalancı bir kimseye, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, sağlığın kötüleşeceğine delalet eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu zorlukların sonrasında istediği ferahlığa, cefa çekerek beklediği huzura, bir kişiden yardım isteyerek özlediği berekete, zorlukların sonrasında gözlediği mevkiye işarettir.

"Rüyada dayaktan yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi hakkında merak edilenler

rüyada dayaktan yemek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dayaktan yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.