Rüyada dedemin ağladığını görmek

Yüksel Ş.(42) - Ağrı sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün yorumlar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada dedemin ağladığını görmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada dedemin ağladığını görmek, iyi bir eşe, bir kaç hafta içinde alınacak memnun edici haber duymaya, sevecen yaşlı kişiye, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete, iyi gelire, yeminini yerine getireceğine, zenginliğe, dünyalığa gelecek berekete, kazancın bereketli olacağına, mutluluğa, düşkünlükten feraha çıkmaya delalettir. Başka görüşlere göre de huzurunun kaçacağına, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, sıhhatin bozulacağına, değer kaybetmeye, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine işarettir. Bir takım ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek elde ettiği beceriye, uğraş vererek özlediği temiz rızka, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı mala, zorlukları aşarak düşlediği sevince yorulur.

"Rüyada dedemin ağladığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada dedemin ağladığını görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu kati suretle değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada dedemin ağladığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.