Rüyada değerli maden görmek

Gamze I.(35) - Mersin sordu : "İyi akşamlar. Aradığım nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada değerli maden görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada değerli maden görmek, feraha kavuşmaya, arzuların gerçekleşeceğine, sıcakkanlı orta yaşlı yabancıya, sağlığa, iyi şansa, eşiyle sohbete, zorluk çekmeden elde edilen servete, paranın verimli olacağına, emniyette hissetmeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, beceri sahibi bir kimseye yorulmaktadır. Bazen de çözümü karmaşık bir durumla yüzleşileceğine, fena niyetli bir düşman tarafından zarar görmeye, hoşnutsuz duruma gelmeye, cimri bir akrabaya, korktuğu şeyden emin olunacağına işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular dediler ki: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra özlediği temiz rızka, yenilgiden sonra hak ettiği hayra, çektiği zorlukların sonunda istediği haysiyete, sıkıntılarının sonunda umduğu rahata işaret eder.

"Rüyada değerli maden görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda bilmedikleriniz

rüyada değerli maden görmek
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız şehirlerin, tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle yorumdan rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada değerli maden görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.