Rüyada değiştiğini görmek

Özlem İ.(32) - Antalya sordu : "Selam, Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar burada var ama rüyada değiştiğini görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada değiştiğini görmek, duygusal hayatın iyi gittiğine, hoşsohbet orta yaşlı akrabaya, becerili bir insana, ferahlamaya, birikmiş paraya, zorluk çekmeden kazanılan servete, yüksek talihe, sosyal yaşamda muvaffakiyete, getirili girişim gerçekleştireceğine, mülke gelecek fazlalığa, yararlı uğraşlar yapacağına delalettir. Bazen de hoşnutsuz bir duruma düşmeye, kötülükten emin olmaya, sıkıntıya yaşama, kıymet kaybetmeye, üzüntüden sıyrılamamaya yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle derler: Bu sıkıntı çekerek beklediği şöhrete , zahmetle birlikte hak edilen mevkiye, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği hayra, zorlanarak istediği temiz kazanca işaret eder.

"Rüyada değiştiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada değiştiğini görmek
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada değiştiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.