Rüyada deniz ve manzara görmek

Elif N.(40) - Kayseri sordu : "rüyada deniz ve manzara görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada deniz ve manzara görmek, sevince ermeye, taleplerin gerçekleşeceğine, zorluk çekmeden elde edilen altına, imrenilen kuvvete ulaşmaya, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, memuriyette makama çıkacağına, hoşsohbet yaşlı tanıdığa, uzun ömre, yetenek sahibi bir kişiye, sakin bir hayat sürdüreceğine, varlıklı kimseye yorulmaktadır. Ayrıca sıkıntıya yaşantıya, yalancı yabancıya, ferahının bozulacağına, kıymet yitirmeye, parasal probleme delalettir. Kimi ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra gözlediği temiz rızka, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı hayra, zorluklara göğüs gererek elde ettiği rahatlığa, sıkıntılarının sonunda hak ettiği daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada deniz ve manzara görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu hakkında en sık sorulanlar

rüyada deniz ve manzara görmek
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Ortalama bir insan yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyaların kılavuz olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada deniz ve manzara görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.