Rüyada denize anahtar düşürmek

Barış L.(23) - Ankara sordu : "İyi akşamlar. Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada denize anahtar düşürmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada denize anahtar düşürmek, getirili işlere, yeminin tutulacağına, mala gelecek fazlalığa, helal mala, emniyetli olmaya, planların hayata geçeceğine, rızkın bereketli olacağına, büyük makama çıkacağına, zenginliğe, refah dolu günlere, dostlarla gülmeye yorulur. Bir diğer yoruma göre de fakirliğe, sıhhatin kötüleşeceğine, hilekar bir kişiye, sıkıntılı yaşama, kötü huylu bir kimse tarafından zarar görmeye yorulmaktadır. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya yenilgiden sonra hasret duyduğu temiz kazanca, zamanla ulaştığı saygınlığa, sıkıntılarının sonunda ulaştığı zafere, uğraşarak ulaştığı huzura işarettir.

"Rüyada denize anahtar düşürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada denize anahtar düşürmek
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Ortalama bir insanın yaşamının ortalama üçte birini, başka bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada denize anahtar düşürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.