Rüyada denize düşmek boğulmak

Halise Ş.(19) - Kocaeli sordu : "Sitenizi bir kaç aydır beğenerek inceledim. Dün gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada denize düşmek boğulmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada denize düşmek boğulmak, paraya gelecek fazlalığa, güvenli kalmaya, vefakar eşe, yararlı işler gerçekleştireceğine, samimi orta yaşlı tanıdığa, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, getirili yatırım yapacağına, gelirin hayırlı olmasına, sağlığını kazanmaya, huzurlu yaşayacağına, hüner sahibi bir kişiye işaret eder. Ayrıca kıymet yitirmeye, korkulanın başına gelmesine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, rahatının kaçacağına, maddi zorluğa yorulur. Bir takım alimler şöyle dediler ki: Görülen rüya sıkıntıyla ulaştığı saygınlığa, zorluklarla mücadele ederek hak edilen yüksek mertebeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği toplu paraya, sıkıntıları aşarak kavuştuğu hayra yorulur.

"Rüyada denize düşmek boğulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada denize düşmek boğulmak
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada denize düşmek boğulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.