Ruyada denize dusup kaybolmak

Gül A.(40) - Kocaeli sordu : "ruyada denize dusup kaybolmak açıklar mısınız? "

Ruyada denize dusup kaybolmak, sözünü tutacağına, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, iyi talihe, sevince kavuşulacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, mal varlığına gelecek artışa, hüner sahibi bir kimseye, mutluluk dolu geleceğe, hatrı sayılır kuvvete ermeye, içten davranan yaşlı insana, cömert kadına yorulmaktadır. Aynı zamanda parasal zorluğa, hoşgörüsüz bir akrabaya, korkuya olmasına, sırların açığa dökülmesine, sıhhatin bozulacağına delalet eder. Farklı düşünen tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya cefa ile birlikte beklediği mevkiye, meşakkatle birlikte ümit ettiği galibiyete, zorlukların ardından umduğu müjdeye, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği iyiliğe delalettir.

"Ruyada denize dusup kaybolmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında bunları biliyor muydunuz

ruyada denize dusup kaybolmak
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Ruyada denize dusup kaybolmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.