Rüyada denize düşüp öldüğünü görmek

Erkan Y.(31) - Aydın sordu : "Selamlar. rüyada denize düşüp öldüğünü görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada denize düşüp öldüğünü görmek, fakirlikten sıyrılmaya, varlıklı amire, kazanılan zenginliğe, becerikli bir insana, iyi sağlığını muhafaza etmeye, zenginliğe, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, mutluluğa, malın temiz olacağına, hayali kurulan bir kazanca, getirili atılım gerçekleştireceğine delalettir. Ayrıca üzüntü duymaya, maddi probleme, değer yitirmeye, cahil bir düşmana, zorluğa düşmeye işarettir. Kimi rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra gözlediği şana, zorlukların ardından kavuştuğu refaha, cefa çektikten sonra ulaştığı berekete, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği mevkiye delalettir.

"Rüyada denize düşüp öldüğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada denize düşüp öldüğünü görmek
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Bazen net olarak bazı zaman da dolaylı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada denize düşüp öldüğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.