Rüyada denize telefon düşürmek

Abdulgani T.(36) - Tokat sordu : "rüyada denize telefon düşürmek yorumlar mısınız? "

Rüyada denize telefon düşürmek, mutluluğa kavuşmaya, sevince, zengin aile ferdine, alın teriyle elde edilen servete, hayırlı akrabaya, duygusal külfeti bulunan tanıdıktan kendini kurtarmaya, isteklerin hayata geçeceğine, huzur bulmaya, emniyetli yaşamaya, istenilen bir birlikteliğe, sağlığa delalettir. Ender olarak da üzücü bir problemle yüzleşileceğine, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, saklanansırların ortaya çıkmasına, sıhhatin kötüleşeceğine, ticari kayba yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya tabircileri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zorlukla ümit ettiği beceriye, zorlukla hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu daha çok kazanca, cefa çekerek kazandığı yüksek mertebeye yorulur.

"Rüyada denize telefon düşürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada denize telefon düşürmek
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini 75 yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada denize telefon düşürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.