Rüyada denizi yüksekten seyretmek

İsa V.(48) - Adana sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler sitenizde bulunuyor fakat rüyada denizi yüksekten seyretmek yorumlar mısınız? "

Rüyada denizi yüksekten seyretmek, hüner sahibi bir kişiye, hayırlı evlada, kısa sürede alınacak hayırlı havadise, hoşsohbet genç kadına, fakirlikten iyi duruma geçmeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, paranın kazançlı olmasına, güvenli yaşamaya, mutluluğa ermeye, sorunlardan uzak olacağına, kolay kazanılan altına delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da yalancı bir kimseye, iyi hali yitirmeye, üzüntüden sıyrılamamaya, maddi zorluğa, sıkıntıya hayata delalet eder. Bazı durumlar için de rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek istediği varlığa, sıkıntıyla hak edilen kazanca, başarısızlıktan sonra kavuştuğu az olan kazancının artacağına, ümitsizlikten sonra elde ettiği temiz kazanca işaret eder.

"Rüyada denizi yüksekten seyretmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada denizi yüksekten seyretmek
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün tahmini 3te 1ini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüyalar kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada denizi yüksekten seyretmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.