Rüyada deprem izlemek

Ayşe Y.(44) - Ankara sordu : "rüyada deprem izlemek yorumlar mısınız? "

Rüyada deprem izlemek, salih çocuğa, mutluluğa kavuşmaya, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, karmaşadan uzak yaşayacağına, hatrı sayılır kuvvete, aşk hayatının iyi olacağına, getirili işler gerçekleştireceğine, yüksek mevkiye ulaşılacağına, refaha kavuşmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, iyi bir geleceğe yorulur. Olumsuz anlamda ticari sıkıntıya, merhametsiz bir insana, sırların ortaya döküleceğine, sıkıntıdan sıyrılamamaya, parasal zarara yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler dediler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek ümit ettiği sevince, çektiği zorlukların sonunda hak edilen paraya, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu zafere, sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada deprem izlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada deprem izlemek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada deprem izlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.