Rüyada depremde evinin duvarının çatladığını görmek

Nermin K.(38) - Antalya sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada depremde evinin duvarının çatladığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada depremde evinin duvarının çatladığını görmek, isteklerin gerçekleşeceğine, işte mertebeye geleceğine, rızkın kazançlı olacağına, becerili bir kişiye, güvende yaşamaya, sözünü tutacağına, iyi uğraşlara gireceğine, istenilen güç sahibi olmaya, yakında alınacak mutlu edici habere, getirili girişim yapacağına, eli açık kimseye delalettir. Olumsuz yorum olarak sıkıntıdan kurtulamamaya, maddi probleme, korkulanın olmasına, fenalığını saklayan tanıdığa, sefalete delalet eder. Bir takım rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği güce, zorlanarak özlediği mülke, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği ganimete, zorlukla umduğu hünere delalettir.

"Rüyada depremde evinin duvarının çatladığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda en sık sorulanlar

rüyada depremde evinin duvarının çatladığını görmek
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, başka bir tabirle yaklaşık 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada depremde evinin duvarının çatladığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.