Rüyada depreme hazırlık yapmak

Emre Ö.(24) - Danimarka sordu : "Yorumlarınızı bir kaç haftadır gün aşırı okuyorum. Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde var ama rüyada depreme hazırlık yapmak yorumlar mısınız? "

Rüyada depreme hazırlık yapmak, hoşsohbet orta yaşlı kimseye, yüksek şansa, kazancın verimli olmasına, toplum yaşamında tatmine, rahatlığa, aşk hayatının iyi olacağına, üne erişmeye, sağlığa, yararlı işler gerçekleştireceğine, getirili uğraşlara, sorunlardan arınmış yaşayacağına yorulur. Aynı zamanda huzuru kaybetmeye, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, sıkıntıdan kurtulamamaya, zora düşmeye, maddi zorluğa yorulmaktadır. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle derler: Bu rüya mağlubiyetten sonra kavuştuğu daha çok kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği şerefe, uğraşarak hayalini kurduğu rahata, ümitsizlikten sonra hak ettiği az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada depreme hazırlık yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada depreme hazırlık yapmak
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri korkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya denilen şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada depreme hazırlık yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.