Rüyada derin bir yer görmek

Kadir Ü.(46) - Kars sordu : "rüyada derin bir yer görmek açıklar mısınız? "

Rüyada derin bir yer görmek, karlı yatırım gerçekleştireceğine, samimi orta yaşlı akrabaya, yağmura, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı değişimlere, sakin bir hayat süreceğine, verdiği sözünü yerine getirmeye, cömert amire, kolay kazanılan mala, birikmiş zenginliğe, verimli işler gerçekleştireceğine, istenilen bir başarıya yorulur. Bunlarla birlikte sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, rahatı yitirmeye, kötü huylu yabancı tarafından zarar görmeye, sağlığın bozulacağına, zulüm görülmesine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya zorlukla birlikte kavuştuğu beceriye, zahmetle istediği haysiyete, verdiği uğraşların sonunda beklediği rahata, zorlukla kazandığı mutluluğa yorulmaktadır.

"Rüyada derin bir yer görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada derin bir yer görmek
  • Tahminen bir insanın hayatının tahminen 3te 1ini, başka bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada derin bir yer görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.