Rüyada derin nehir görmek

Kemal A.(26) - İstanbul sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar burada bulunabiliyor ancak rüyada derin nehir görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada derin nehir görmek, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, mal varlığına gelecek artışa, sağlıklı bir ömre, samimi yaşlı insana, dingin bir hayat sürdüreceğine, refaha kavuşmaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, salih eşe, ilişkisinin iyi gittiğine, mutluluk dolu zamanlara, iyi talihe yorulur. Bir diğer yoruma göre de iyi hali yitirmeye, can sıkıcı vaziyete düşmeye, dara düşmeye, fenalığını göstermeyen dosta, sağlığın yitirileceğine yorulur. Bazen de rüya tabircileri derler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle ümit ettiği güce, zorluklarla mücadele ederek gözlediği servete, uğraşarak beklediği kazanca, zorluklarla mücadele ederek umduğu müjdeye işaret eder.

"Rüyada derin nehir görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada derin nehir görmek
  • Bazen açıkça bazen de dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada derin nehir görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.