Rüyada dermansız hastalığa yakalanmak

Hamıde S.(28) - Samsun sordu : "rüyada dermansız hastalığa yakalanmak yorumlar mısınız? "

Rüyada dermansız hastalığa yakalanmak, sağlığa, samimi yaşlı kadına, külfetsiz kazanılan rızka, huzura ermeye, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, kazancın verimli olacağına, yeminin tutulacağına, beceri sahibi bir kimseye, faydalı uğraşlara gireceğine, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, kazanılan ziynete delalet eder. Bir diğer yoruma göre de iş kaynaklı üzüntüye, sıhhatin bozulacağına, karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, acımasız bir düşmana, rahatının bozulacağına işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte kazandığı mülke, sıkıntı çekerek umduğu müjdeye, zahmet çekerek düşlediği ferahlığa, zorlukla ulaştığı ferahlığa işaret eder.

"Rüyada dermansız hastalığa yakalanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi hakkında bilinmeyenler

rüyada dermansız hastalığa yakalanmak
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Ortalama her gece bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de dolaylı biçimde gelecekte haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada dermansız hastalığa yakalanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.