Rüyada deterjan almak

Ayşegül I.(31) - Diyarbakır sordu : "Hayırlı günler, İki gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada deterjan almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada deterjan almak, bol kazanca, güzel şansa, refah dolu geleceğe, planların gerçekleşeceğine, becerili bir kimseye, sakin bir hayat süreceğine, önemli güce, aşk hayatının yolunda olduğuna, sevenleriyle gülmeye, faydalı işler yapacağına, ticari kazancı yüksek girişimler gerçekleştireceğine işarettir. Olumsuz yorum olarak iş sebebiyle geçim zorluğuna, korkuya başına gelmesine, saklanansırların açığa çıkacağına, hilekar bir kimseye, düşmanlık görmeye yorulur. Bazı rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zorlukla kazandığı daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıya düşerek umduğu mutluluğa, sıkıntıları aşarak kavuştuğu onura, verdiği uğraşların sonunda istediği müjdeye işaret eder.

"Rüyada deterjan almak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada deterjan almak
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada deterjan almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.