Rüyada deterjan

Razı Ü.(35) - Tekirdağ sordu : "Tabirlerinizi uzun bir süredir düzenli olarak takip ediyorum. rüyada deterjan açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada deterjan, aşk hayatında mutluluğa, mutluluğa ermeye, güzel uğraşlara gireceğine, getirisi yüksek işler yapacağına, sıcakkanlı orta yaşlı kimseye, paranın kazançlı olacağına, dingin kalacağına, memuriyette makama geleceğine, ticari kazancı yüksek yatırımlar içinde bulunacağına, üne ulaşılacağına, hayırlı akrabaya yorulur. Olumsuz anlamda hilekar bir yabancıya, iyi hali kaybetmeye, fena huylu bir yönetici eliyle zarar görmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, parasal probleme delalet eder. Kimi alimler şöyle dediler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra hak edilen daha iyi kazanca, uğraşarak düşlediği mevkiye, sıkıntılarının sonunda hak ettiği hayra, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu müjdeye işarettir.

"Rüyada deterjan" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada deterjan
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada deterjan" yazısı izinsiz kopyalanamaz.