Rüyada dik merdiven

Selcan C.(38) - İstanbul sordu : "Aradığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde yer buluyor ancak rüyada dik merdiven açıklar mısınız? "

Rüyada dik merdiven, rahatlamaya, cömert amire, ticari kazancı yüksek girişimler yapacağına, yararlı işler yapacağına, sevineceğine, yüksek kısmete, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, karmaşadan uzak yaşayacağına, sevdikleriyle sohbete, mutluluğa işaret eder. Olumsuz yorum olarak karışık bir problemle yüzyüze gelineceğine, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, huzuru yitirmeye, ticaret nedeniyle üzüntüye, sıkıntılı hayata yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu cefa ile birlikte hasret duyduğu paraya, zahmet çekerek hasret duyduğu mülke, cefa çektikten sonra kavuştuğu başarıya, verdiği uğraşların sonunda beklediği iyi bir geleceğe yorulur.

"Rüyada dik merdiven" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada dik merdiven
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dik merdiven" yazısı izinsiz kopyalanamaz.