Rüyada dik yokuşu arabayla inmek

Mehveş Y.(27) - Gaziantep sordu : "Aradığım nerdeyse tüm tabirler sitenizde bulunuyor ama rüyada dik yokuşu arabayla inmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dik yokuşu arabayla inmek, varlıklı yöneticiye, rahata, sağlıklı yaşamaya, dingin bir hayat sürdüreceğine, vefalı eşe, faydalı işler yapacağına, beceri sahibi bir insana, güvenli olmaya, bol berekete, verdiği söze sadık olacağına, paranın temiz olmasına işaret eder. Olumsuz anlamda fenalığını gizleyen kimseye, can sıkıcı vaziyete düşmeye, cahil bir düşmana, ticaret kaynaklı üzüntüye, üzüntü duymaya işarettir. Farklı düşünen yorumcular şöyle derler: Görülen rüya sıkıntıya düşerek kazandığı temiz kazanca, cefa çektikten sonra düşlediği ferahlığa, yenilgiden sonra özlediği beceriye, zorlukla hak ettiği feraha işaret eder.

"Rüyada dik yokuşu arabayla inmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı hakkında en çok merak edilenler

rüyada dik yokuşu arabayla inmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Ortalama olarak gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada dik yokuşu arabayla inmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.