Rüyada dil görmek ne demek

Derun K.(40) - Trabzon sordu : "rüyada dil görmek ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dil görmek ne demek, işyerinde terfiye, ettiği yeminine bağlı olacağına, mutluluğa kavuşmaya, fakirlikten uzak durmaya, iyi bir başarıya, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, işte makama çıkılacağına, paranın kazançlı olacağına, dingin bir hayat süreceğine, getirili uğraşlara gireceğine, eli açık akrabaya delalettir. Bunlarla birlikte sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine, huzurunun bozulacağına, yalancı bir kişiye, korkulanın gerçekleşmesine, maddi zorluğa yorulur. Bazen de yorumcular derler ki: Bu zahmetle birlikte ümit ettiği rahatlığa, cefa çektikten sonra hak edilen güce, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu mevkiye, uzun süren çabaların sonunda gözlediği şana yorulmaktadır.

"Rüyada dil görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada dil görmek ne demek
  • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere sebep olacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Uyandıktan on dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada dil görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.