Rüyada diş ameliyatı olmak

Serkan S.(28) - İstanbul sordu : "Birkaç gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada diş ameliyatı olmak yorumlar mısınız? "

Rüyada diş ameliyatı olmak, dostlarla refah içinde geçecek ömre, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, bol talihe, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, finansal külfeti olan kişiden kurtulmaya, dünyalığa gelecek artışa, hayali kurulan bir geleceğe, dingin bir hayatı olacağına, üne erişmeye, yağmura delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da üzücü bir problemle yüzyüze gelineceğine, yoksulluğa, korkuya gerçekleşmesine, muhtaç duruma düşmeye, kötülük görülmesine delalet eder. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu umudunu kestikten sonra kavuştuğu zenginliğe, umudunu kestikten sonra kavuştuğu az olan kazancının artacağına, kaybettikten sonra özlediği itibarlı mertebeye, zorluklara göğüs gererek kazandığı ganimete işaret eder.

"Rüyada diş ameliyatı olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları konusunda en çok merak edilenler

rüyada diş ameliyatı olmak
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok değişken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen garip hallerdir
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada diş ameliyatı olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.