Rüyada diş görmek tabiri

Mani Z.(47) - Ankara sordu : "Paylaştıklarınızı bir süredir her gün olmasa da okuyorum. Geçen gün rüya gördüm. rüyada diş görmek tabiri yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada diş görmek tabiri, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine, iyi işler yapacağına, işte makama ulaşılacağına, düşkünlükten sıyrılmaya, mülke gelecek berekete, becerili bir kimseye, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sağlığını kazanmaya, getirili girişimler yapacağına, külfetsiz elde edilen altına, verdiği söze sadık duracağına yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak ticaret alanında başarısızlığa, rahatı yitirmeye, üzüntü duymaya, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, korkuya başına gelmesine yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları derler ki: Bu meşakkatle birlikte düşlediği ganimete, ümitsizlikten sonra ümit ettiği daha iyi kazanca, uğraş vererek kavuştuğu daha iyi kazanca, başarısızlıktan sonra düşlediği daha iyi kazanca işarettir.

"Rüyada diş görmek tabiri" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında en çok merak edilenler

rüyada diş görmek tabiri
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada diş görmek tabiri" yazısı izinsiz kopyalanamaz.