Rüyada dış kapıyı kilitlemek

Nazmi P.(45) - Azerbaycan sordu : "rüyada dış kapıyı kilitlemek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada dış kapıyı kilitlemek, faydalı uğraşlara, mal varlığına gelecek artışa, hak edilen kuvvete ulaşmaya, taleplerin hayata geçeceğine, bereketli zamanlara, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı gelişmelere, yetenek sahibi bir insana, güvende yaşamaya, eşiyle birlikte mutlu olmaya, verdiği sözüne bağlı kalacağına, mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de art niyetli bir yabancıya, parasal sıkıntıya, rahatının bozulacağına, kötülük görmeye, kıymet kaybetmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Görülen rüya meşakkatle hak edilen az olan kazancının artacağına, uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği mala, cefa ile birlikte ümit ettiği güce, zahmetle birlikte ümit ettiği itibara yorulmaktadır.

"Rüyada dış kapıyı kilitlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada dış kapıyı kilitlemek
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Bazen açık olarak bazen de üstü kapalı olarak gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dış kapıyı kilitlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.