Rüyada diş ne anlama gelir

Yusuf Ü.(46) - Ankara sordu : "rüyada diş ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada diş ne anlama gelir, ettiği yeminine bağlı olunacağına, vefakar arkadaşa, sevince, maddi zorluklardan uzak durmaya, bonkör insana, hoşsohbet yaşlı adama, yararlı işler ile meşgul olacağına, iyi talihe, getirili işlere, karlı atılım içinde bulunacağına, alın teriyle kazanılan zenginliğe yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de rahatının bozulacağına, korkulanın olmasına, çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine, kötülükten emin olunacağına, sırların meydana dökülmesine delalet eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntıyla elde ettiği sevince, cefa ile birlikte umduğu ferahlığa, uğraş vererek hasret duyduğu varlığa, cefa çekerek kavuştuğu beceriye işaret eder.

"Rüyada diş ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

rüyada diş ne anlama gelir
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı olarak gelecekte mesajlar alınır.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada diş ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.