Rüyada dişin kökten çıkması

Hülya K.(21) - Manisa sordu : "Selamlar; Üç dört gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada dişin kökten çıkması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada dişin kökten çıkması, şöhrete ulaşmaya, vefalı evlada, eşiyle birlikte gülmeye, bir kaç hafta içinde alınacak sevindirici haber almaya, sevecen yaşlı insana, sağlıklı hayata, aydınlık geleceğe, sıkıntı çekmeden elde edilen ganimete, imrenilen bir birlikteliğe, eli açık insana, ilişkisinin iyi olacağına delalettir. Bunlarla birlikte üzüntü verecek olayla yüzyüze gelineceğine, huzuru kaybetmeye, hilekar insana, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, düşmanlığını saklayan insana işarettir. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra elde ettiği daha çok kazanca, cefa çekerek hak ettiği şerefe, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği az olan kazancının artacağına, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu mevkiye yorulmaktadır.

"Rüyada dişin kökten çıkması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada dişin kökten çıkması
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da kapalı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan garip durumlardır
  • Rüya tabircisi, kesinlikle yorumdan rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dişin kökten çıkması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.