Rüyada dişin kökten düşmesi

Petek R.(27) - Zonguldak sordu : "Tabirlerinizi uzun zamandır düzenli olarak okuyorum. rüyada dişin kökten düşmesi açıklar mısınız? "

Rüyada dişin kökten düşmesi, iyi işlere, zahmetsiz kazanılan rızka, zenginliğe, salih evlada, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, eşiyle gülmeye, mutluluk dolu zamanlara, bol talihe, yetenek sahibi bir kimseye, sözünü yerine getirmeye, güvende hissetmeye yorulur. Kimi zaman da çözümü zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, yalancı bir yöneticiye, sırların ortaya çıkacağına, korkulanın gerçekleşmesine, sefalete delalettir. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak beklediği nimete, sıkıntıları aşarak ulaştığı temiz rızka, sıkıntıları aşarak özlediği paraya, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu müjdeye işarettir.

"Rüyada dişin kökten düşmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada dişin kökten düşmesi
  • Rüya yorumcusu, kati suretle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Yaklaşık bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada dişin kökten düşmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.