Rüyada dişleri olan erkek bebek görmek

Ismail R.(35) - Trabzon sordu : "Bugün garip bir rüya gördüm. rüyada dişleri olan erkek bebek görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada dişleri olan erkek bebek görmek, sevince kavuşmaya, salih eşe, getirili işler yapacağına, ikili ilişkilerde tatmine, servete, kazancın temiz olacağına, kazançlı iş içinde bulunacağına, iyi yarınlara, maddi zorluklardan sıyrılmaya, sağlıklı yaşamaya, bonkör akrabaya yorulur. Olumsuz yorum olarak parasızlığa, kötü niyetli bir akraba tarafından fenalık görmeye, maddi probleme, fenalığını saklayan kişiye, muhtaç duruma düşmeye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntı çekerek kavuştuğu refaha, zorlukların sonrasında hak ettiği mülke, zahmet çekerek umduğu müjdeye, umudunu kestikten sonra hak edilen iyi bir geleceğe işaret eder.

"Rüyada dişleri olan erkek bebek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada dişleri olan erkek bebek görmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sorunlara sebep olacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada dişleri olan erkek bebek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.