Rüyada dişleri olan erkek bebek

Adem D.(34) - Mersin sordu : "rüyada dişleri olan erkek bebek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada dişleri olan erkek bebek, sakin bir hayat sürdüreceğine, sağlığa, ticari kazancı yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, güvenli kalmaya, yakın zamanda öğrenilecek memnun edici habere, yüksek kısmete, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, yüksek ticari kazançlara, içten davranan orta yaşlı yabancıya, aydınlık günlere, sevince erişileceğine delalet eder. Nadiren de mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, maddi zorluğa, üzüntü duymaya, saklanansırların açığa çıkmasına, sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine delalettir. Bir takım yorumcular şöyle derler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği galibiyete, uğraşlarının sonunda kavuştuğu rahata, zamanla ümit ettiği berekete, umudunu kestikten sonra beklediği ticari kazanca delalettir.

"Rüyada dişleri olan erkek bebek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada dişleri olan erkek bebek
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada dişleri olan erkek bebek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.