Rüyada dişleri olan yılan görmek

Tolga I.(20) - Şanlıurfa sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar sitenizde var ama rüyada dişleri olan yılan görmek açıklar mısınız? "

Rüyada dişleri olan yılan görmek, emniyetli olmaya, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, faydalı işlere, fakirlikten iyi duruma geçmeye, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, sözüne bağlı olacağına, sevince erişileceğine, sağlıklı yaşamaya, zengin yabancıya, mutluluğu bulmaya, samimi genç kadına işaret eder. Aynı zamanda zulüm görmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya, zora düşmeye, hilekar kimseye, fakirliğe delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle yorumlarlar: Bu rüya mağlubiyetten sonra kazandığı mutluluğa, uzun süren çabaların sonunda umduğu beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği rahatlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği iyiliğe yorulur.

"Rüyada dişleri olan yılan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmeyenler

rüyada dişleri olan yılan görmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Ortalama bir insan ömrünün ortalama üçte birini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada dişleri olan yılan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.