Rüyada dizinden ameliyat olmak

Utkur B.(25) - Karaman sordu : "Selam, Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar burada yer buluyor fakat rüyada dizinden ameliyat olmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada dizinden ameliyat olmak, iyi gelire, arzuların gerçekleşeceğine, aydınlık geleceğe, önemli güce, devlette mertebeye gelineceğine, kısa zamanda alınacak hayırlı havadise, aşk hayatının iyi gittiğine, merhametli çocuğa, mutluluğu bulmaya, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, faydalı uğraşlara delalet eder. Olumsuz yorum olarak saklanansırların meydana çıkacağına, korkuya başına gelmesine, üzücü bir olayla karşılaşılacağına, ticaret kaynaklı üzüntüye, fakirliğe yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya başarısızlıktan sonra ümit ettiği toplu mala, zorlukları aşarak ulaştığı toplu paraya, sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu toplu kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada dizinden ameliyat olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada dizinden ameliyat olmak
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere yol açacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada dizinden ameliyat olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.