Rüyada doğan bebeğe isim koymak

Esra H.(23) - İstanbul sordu : "rüyada doğan bebeğe isim koymak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada doğan bebeğe isim koymak, mutluluğu bulmaya, zorluk çekmeden kazanılan mala, karlı yatırım gerçekleştireceğine, varlıklı kimseye, gelirin temiz olacağına, tertemiz mala, sevineceğine, tez zamanda alınacak sevindirici habere, düşkünlükten sıyrılmaya, parasal yükü olan insandan uzaklaşmaya, gelire gelecek fazlalığa delalet eder. Bir diğer yoruma göre de fukaralığa, huzurunun kaçacağına, iş sebebiyle geçim zorluğuna, hilekar akrabaya, iyi hali kaybetmeye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek kavuştuğu ganimete, zorlukla hasret duyduğu güce, sıkıntı sonrasında düşlediği müjdeye, hatalarının ardından beklediği şerefe delalettir.

"Rüyada doğan bebeğe isim koymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada doğan bebeğe isim koymak
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada doğan bebeğe isim koymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.